Opis inwestycji

Najnowsza inwestycja firmy ATAL S.A. – zlokalizowana w jednej z najciekawszych dzielnic Wrocławia – z pewnością przypadnie do gustu zwłaszcza młodym osobom i rodzinom z dziećmi. ATAL Oporów będzie miejscem pełnym zieleni i nietuzinkowych rozwiązań architektonicznych. Awangardowy design, ciekawa lokalizacja, dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej i edukacyjnej to tylko niektóre z jej licznych atutów.

 

Kompleks mieszkaniowy ATAL Oporów powstanie przy ulicy Cesarzowickiej, w dzielnicy Fabryczna. Osiedle ATAL Oporów będzie się składało z domów jednorodzinnych dwulokalowych i wielorodzinnych. W jednoetapowej inwestycji znajdzie się łącznie 136 mieszkań o metrażach od 40 mkw. do ponad 120 mkw.

Nawiązujący do stylistyki lat siedemdziesiątych kameralny projekt powstał z myślą o indywidualnych potrzebach przyszłych mieszkańców. Układy mieszkań zaprojektowano w taki sposób, aby w pełni sprostać wymaganiom zarówno małej, jak i dużej rodziny. Przestronne dwu-, trzy-, cztero- lub nawet pięciopokojowe mieszkania zostaną uzupełnione dużymi oknami i przeszklonymi balkonami.

Każdy z budynków będzie wyposażony w przestronny garaż podziemny z wydzielonymi miejscami postojowymi. Ponadto dla przyszłych mieszkańców zaprojektowano w hali garażowej dedykowane komórki lokatorskie.