Standard inwestycji

Wygląd i funkcjonalność

Architekci ATAL Oporów inspirowali się w swojej pracy latami siedemdziesiątymi. Budynki nawiązują swoją budową do lekkiej i nowoczesnej architektury.

Projektanci uzupełnili jasną elewację domów dodatkami imitującymi drewno, finalnie uzyskując modernistyczny wygląd kompleksu. Dodanie dużych okien i przeszklonych balkonów, a także zmniejszenie powierzchni ostatniej kondygnacji w stosunku do tej poniżej sprawi, że całość nabierze charakteru i jednocześnie lekkości. W pełni harmonizujące ze sobą budynki zaprojektowano z myślą o najdrobniejszych szczegółach.

Architekci położyli szczególny nacisk na bezpieczeństwo i komfort przyszłych mieszkańców. W kompleksie ruch samochodowy odbywać się będzie poniżej linii gruntu, przez co inwestycja zyska na kameralności. Ponadto mieszkania na parterze posiadać będą przydomowe ogródki. Z kolei wspólną przestrzeń tworzyć będą alejki oraz ciekawie zaaranżowana zieleń. Inwestycja doskonale wkomponuje się w specyfikę klimatycznego Oporowa i uzupełni krajobraz o ciekawą architektonicznie propozycję.